Kalendář akcí
Školní rok 2019 – 2020
ZÁKLADNÍ ŠKOLA , Liberec, Orlí 140/7, příspěvková organizace, 460 01 LIBEREC 3
Telefon: 485 104 489, 737 454 821 E-mail: zvs03@volny.cz
Termín |
místo |
název akce |
Organizuje, ZODPOVÍDÁ |
září |
Liberec, přehrada |
Školní kolo v přespolním běhu. |
R. Richterová |
Jablonec nad Nisou | Regionální přebor v přespolním běhu | M. Janská | |
Liberec |
Den v přírodě. |
třídní učitelé | |
Krkonoše |
Turistický přechod. | Handisport | |
říjen |
1. stupeň + ZŠ speciální |
„Barevný podzim“. |
J. Daňková, M. Tomasová, Z. Špánová, J. Koděrová, J. Kinská |
Tělocvična Orlí |
Regionální turnaj ve stolním tenise. |
J.Koděrová, R.Richterová (Handisport) |
|
Jablonec nad Nisou |
MČR v přespolním běhu | Handisport | |
listopad |
Tělocvična SOŠ Jablonecká ul. |
Regionální turnaj v košíkové. |
R. Richterová (Handisport) |
Hradec Králové |
MČR ve stolním tenise |
|
|
Tělocvična SOŠ Jablonecká ul. |
Turnaj v sálové kopané. |
ZŠ Gollova (M. Novák) |
|
prosinec |
Tělocvična Orlí |
Mikulášské soutěžení – všestrannost |
R. Richterová |
ZŠ speciální |
Oslava Mikuláše |
8. ročník – M. Jánská |
|
|
|
|
|
leden |
Tělocvična SOŠ Jablonecká ul. |
Turnaj v nohejbale. |
ZŠ Gollova (M.Novák) |
Liberec - Vesec |
Přebor v běhu na lyžích. |
R. Richterová |
|
únor |
ZŠ Orlí |
Barevná pastelka |
M. Janská, Z. Špánová, J.Daňková, M. Hornická |
ZŠ Orlí |
Soutěž ve skládání PUZZLE |
J.Koděrová, J. Daňková |
|
březen |
SOŠ Jablonecká |
Chrastavská sloka |
J. Koleníková |
ZŠ Chrastava |
Turnaj ve florbale. |
ZŠ Chrastava (M. Novák) |
|
duben |
|||
Plavecký bazén Tržní nám. |
MČR v plavání. |
Handisport (M. Janská) |
|
Tělocvična SOŠ Jablonecká ul. |
Turnaj ve vybíjené. |
R. Richterová |
|
květen |
Stadion Svojsíkova |
Školní kolo SHM |
R. Richterová |
Stadion Svojsíkova |
Okresní kolo SHM |
R. Richterová |
|
Stadion Svojsíkova |
Krajské kolo SHM |
R. Richterová |
|
|
Stadion Svojsíkova |
Regionální turnaj v přehazované |
R.Richterová |
červen |
Školní zahrada |
Dětský den |
vyučující 1.st. + ZŠS |
ZŠ Orlí |
„Výstup na Ještěd“ |
J. Koděrová, J. Daňková |
|
Bude upřesněno |
Školní přebor v orientačním běhu. |
R. Richterová |
|
Hřiště Plátenická |
Turnaj v kopané. |
ZŠ Gollova (M.Novák) |
|
Stadion Svojsíkova | Regionální turnaj ve vybíjené |
||
Stadion Svojsíkova |
Turnaj v přehazované (přátel. se ZŠ Gollova ) |
R. Richterová |
|
Školní zahrada |
Soutěžní dopoledne pro žáky ZŠS |
J. Daňková, M.Tomasová, J. Kinská |